Niet één, twee, maar drie Italiaanse uitblinkers van Villa Portici. Geniet van een bijzondere Toscaanse Governo, een tropisch gefruite Fiano en een krachtige Appasimento uit Puglia. Verder lezen
27,87
Op voorraad. Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
Altijd blind geproefd.
Gratis retourneren.
Slimme keuze: gratis verzending met Wijnbeurs Plus
Een heel jaar gratis thuisbezorging (excl. avondbezorging). Bespaar 2,95 tot 5,95 per bestelling
Een glas vol Puglia power. Krachtig en prachtig uit de hak van de Italiaanse laars. Proef veel rijp donker fruit met verleidelijke chocolade en kruiden.
Proefnotitie
Verrassende appassimento uit Puglia waar je iedereen mee van tafel blaast. Nokvol zwarte kersen, bosbessen, donkere chocolade, Italiaanse kruiden en een vleug vanille. Dit is pas een glas vol Puglia power. Krachtig en prachtig uit de hak van de Italiaanse laars. Gemaakt volgens de intensieve appasimento methode waarbij de druiven twee weken worden ingedroogd om nog meer smaakrijkdom te ontwikkelen. Pas dan worden de intens smaakvolle druiven geperst. Gemaakt van 85% Negroamaro en 15% Primitivo. 15% alc. Past perfect bij tal van vleesgerechten uit de pan, oven of van de grill, kruidige gerechten, maar ook lekker om gewoon lekker mee na te borrelen.
2024 | Italië, Toscane
Villa Portici Governo all uso Toscana
Rond, zacht en intens rijk van smaak. Lekker voor op de bank of om te serveren bij een uitgebreid diner vol (Italiaanse) heerlijkheden. Veel wijn voor je geld!
Proefnotitie
Lekker voor op de bank of om te serveren bij een uitgebreid diner vol (Italiaanse) heerlijkheden. De mogelijkheden met deze fantastische Villa Portici Governo zijn eindeloos. Rond, zacht en intens rijk van smaak nokvol zoet bosfruit met een vleug choco en specerijen. Gemaakt van de Toscaanse blauwe druif bij uitstek: Sangiovese, samen met Merlot en Cabernet Sauvignon. Deels gemaakt van ingedroogde druiven voor extra rijkdom. 13,5% alc. Past geweldig bij gegrild, gestoofd of gebakken vlees, de traditionele Toscaanse broodsoep ‘Papa al Pomodoro’, gerechten met veel tomaten, truffel kaas en melanzane alla parmigiana.
Italië | Sicilië
Villa Portici Fiano Leggermente Appassite
Zo'n wijn waaraan je wil blijven ruiken en van wil blijven proeven. Intens tropisch fruit met een vleugje bloesem. Een dikke knipoog naar Condrieu!
Proefnotitie
Zo'n wijn waaraan je wil blijven ruiken en van wil blijven proeven. Intens tropisch fruit als perzik, abrikoos, ananas en frisse gele grapefruit met een vleugje bloesem. Rijk én levendig fris tegelijk met lang nazinderende afdronk. In de proefkamer gelijk bestempeld als de ‘Condrieu’ van Sicilië. (Condrieu: belangrijkste herkomstgebied voor witte wijn in de noordelijke Rhône van de druif Viognier, maar dan met een veel hoger prijskaartje dan deze smakelijke Fiano) Gemaakt volgens de intensieve appassimento methode waarbij de inheemse Fiano druiven eerst worden gedroogd voor nog meer smaakrijkdom. 13,5% alc. Heerlijk bij gebakken vis, salades, kipgerechten en de Aziatische keuken.